Blog

İhtiyaç Anında Camı Kırınız!

 

İhtiyaç Anında Camı Kırınız!

10. yılda zor bir dönemdeyiz demiştik, sonrasında daha ne olabilir derken salgın hepimizi darladı, kavurdu. Gelecek de çok parlak görünmüyor; ama umudumuz var. Umut kitaplarda.
Biz de bu süreci atlatabilmek ve biraz olsun koşullara meydan okuyabilmek adına üç seçenekli bir kampanya düzenledik.

Aşağıda tercih edebileceğiniz seçenekleri bize maille ya da telefon aracılığıyla iletebilirsiniz. Her bir set bedeli 250TL’dir.

Hiçbirini istemezseniz duygularınızı paylaşabilir, bu postun yaygınlaşmasını sağlayabilirsiniz. Böylece yanımızda olup, bir şekilde bizimle temas halinde kalarak bize güç verirsiniz.

Dostluk ve Dayanışmayla… 1. Edebiyat Dostlar Masası
Bir Aile Kroniği, 11 Numara, Maxwell Sim’in Aşırı Özel Hayatı, Expo 58, Abanoz, Herodotla Yolculuklar, Şahların Şahı, Son 100 Gün, Amerika’nın Yasak Hikayesi. Korsanlar Bilim İnsanlarıyla Macera Peşinde, Korsanlar Balinalarla Macera Peşinde, Korsanlar Komünistlerle Macera Peşinde.

2. Tiyatro Sevenler Derneği
Aksak İstanbul Hikayeleri, Iphigenia/Helen, E-Mülteci/First Lady/ Kenardakiler, Sen İstanbul’dan Daha Güzelsin/Fü, Kader Can/Sevmekten Öldü Desinler, Berlin Zamanı/Seni Seviyorum Türkiye, Tiyatroyla Düşünmek, Tiyatroda Zaman/Mekan, Tiyatro ve Multimedya, Bastırılanın Geri Dönüşü, Maske Kitabı, Brecht ve Yöntem, Alternatif Tiyatrolar.

3. Yoldan Binecek Arkadaşlar
Kasım ayina kadar çıkacak 7 tiyatro kitabımız ve sitemizden sizin seçeceğiniz baskısı olan 3 kitabımız.

Herhangi bir kampanyayla bize katılmak isterseniz, kitap bedellerini aşağıda IBAN numarası verilmiş hesaba yatırıp, dekontunuzun açıklamasına set isimlerini yazar ve dekontu, isminiz, adresiniz ve iletişim bilgilerinizle info@habituskitap.com adresine gönderirseniz hemen size dönüş yapılacaktır.

Tel.: 212 244 48 87
e-mail: info@habituskitap.com

Hesap Bilgileri: Garanti Bankası – Karaköy Şubesi – Habitus Yayıncılık –
TR12 0006 2000 4000 0006 2949 69

Not: Kampanyamız 1-16 Haziran tarihleri arasında yurtiçi alımlar için geçerlidir. Bu kampanya sadece okurlara dönük olup, kitapçılara ve dağıtım firmalarına gönderim yapılmayacaktır. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>